Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Мобільна версія
Веб версія
abbu

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація банного бізнесу України» – пропаганда здорового способу життя, сприяння загальному оздоровленню населення з використанням безцінних вікових традицій і технологій російської бані, об’єднання професіоналів та любителів бані.

Основні завдання:
1) підвищення рівня професійної подготовкібанного персоналу;
2) захист інтересів банного бізнесу;
3) проведення фестивалів, чемпіонатів.

mfsp

Міжнародна федерація спортивного паріння – популяризація невичерпних лікувально-оздоровчих і омолоджуючих можливостей парення в слов’янської бані. Ініціатор нового виду спорту – спортивне парення. Проведення спортивних змагань з метою виховання традицій систематичного відвідування російської бані у широких верств населення для профілактики цілого ряду захворювань і омолодження організму.

ruska-banya

Банно-оздоровчий комплекс «Руська баня» ТМ – російська баня для всієї родини в кращих старослов’янських традиціях. Традиційні принципи оздоровлення, загартовування, очищення і відновлення організму, сучасні методики, технології, програми парення і матеріали. Це новий формат оздоровчих методик.

olena-khorina

Психолог Олена Хоріна

Я – психолог, професіонал. Мій досвід і знання дозволяють максимально швидко і ефективно знайти найкращі рішення і активізувати Ваші сильні сторони. Пропорційно Вашим силам рухатися до обраної швидкістю.

Ви шукаєте ясність з приводу власних сильних якостей, талантів, переваг, вигод, сприятливих можливостей? Приходьте, я з радістю поділюся всім, що знаю і вмію!

Використовуйте велику ступінь свободи! Дозвольте собі літати, подібно до птаха! Приходьте!

spa-school n

SPA School – Андрія Бобкова та Андрія Овчаренко – це:

– Практичний, багаторічний досвід роботи з надання професійних СПА послуг і управління персоналом успішного підприємства індустрії СПА і Велнес;

– Успішний досвід по підготовці висококласних фахівців для СПА галузі та інших підприємств індустрії краси та здоров’я, в Україні і Росії;

– Ряд професійних заходів для керівників і власників бізнесу, масажистів, косметологів, фахівців естетичної медицини.

logo fwork 3

Інтернет каталог опалювального обладнання

Димарі, печі, кам’янки для бані, твердопаливні котли, буржуйки, каміни. Монтаж димоходів, комплектуючі.

Виробництво та продаж димарів, труб, печей і камінів.

Компанія FireWork займається виробництвом, продажем, монтажем димоходів з нержавіючої сталі, а також продажем кам’янок для лазень, печей опалювальних, камінів.

eco

Центр екологічної сертифікації та маркування Всеукраїнської громадської організації “Жива планета” є єдиним в Україні акредитованим органом сертифікації, який має понад 10-річний досвід роботи у сфері оцінки відповідності товарів та послуг з метою визначення їх екологічних переваг.

Ми здійснюємо сертифікацію продовольчої сировини на відповідність міжнародним, та європейським органічним стандартам та екологічну сертифікацію згідно ISO 14024, з метою отримання права на застосування екологічного маркування.

Право на застосування екологічного маркування є конкурентною перевагою, що дозволяє вирізнити більш безпечнішу та якіснішу продукцію на українському, європейському та міжнародному ринках.

Наявність міжнародної акредитації згідно вимог стандарту ISO/IEC 17065 є запорукою нашої компетентності та визнання результатів нашого оцінювання на міжнародному рівні, завдяки чому ми надаємо більше можливостей екологічно орієнтованому бізнесу донести до клієнтів та споживачів інформацію про переваги сертифікованої продукції, сміливо виходити на зовнішні ринки й підвищувати інвестиційну привабливість.
Детальніше на http://www.ecolabel.org.ua/

Хочете, передзвонимо Вам за 10 хв?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ