Біль у шлунку може бути причиною значного дискомфорту та зниження якості життя. Одним з основних способів впоратися з цим неприємним симптомом є застосування препаратів, що полегшують біль та покращують стан шлунково-кишкового тракту. Одним із таких препаратів є Маалокс.

Маалокс є комбінованим лікарським засобом, що містить головні компоненти – магній і алюміній гідроксиди. Воно використовується для зменшення кислотності шлункового соку, зниження печії, пом'якшення та полегшення больових відчуттів у шлунку. Більш того, даний препарат сприяє нормалізації травлення та запобіганню диспептичних розладів.

Перевагою Маалокса є його висока ефективність та швидкий початок дії. Він має протизапальний і протигазовий ефект, сприяє нормалізації роботи кишечника і запобігає утворенню надлишкової кількості газу. Понад те, Маалокс як полегшує симптоми, а й сприяє загоєнню слизової оболонки шлунка, прискорюючи процес одужання.

Чи можна пити Маалокс при болях у шлунку
МаалоксМістить комплекс антацидних компонентів, який дозволяє нейтралізувати надмірну соляну кислоту в шлунку і полегшувати симптоми гастроезофагеальної рефлюксної хвороби, що виникає через неї. Однак, перш ніж прийняти Маалокс, рекомендується проконсультуватися з лікарем або провести тести для визначення причин болю у шлунку.

Як пити Маалокс при болях у шлунку?

Маалокс приймають по 1 пакетику з суспензією (15 мл) зазвичай через 1-2 години після їжі і на ніч, а також при виникненні болю в епігастрії або печії. Добова доза не повинна перевищувати 6 пакетиків (90 мл суспензії на добу). При рефлюкс-езофагіті препарат приймають 30-60 хв після їди.

Коли не можна пити Маалокс?

Препарат не можна приймати при тяжкій нирковій недостатності, гіперчутливості до діючих та допоміжних речовин, непереносимості фруктози та дітей до 15 років. Маалокс приймають залежно від захворювання до або після їди.

Що лікує Маалокс?

Маалокс – антацидний препарат. Нейтралізує вільну хлороводневу (соляну) кислоту, що призводить до зменшення пептичної активності шлункового соку.. Не викликає вторинної гіперсекреції. Чинить також адсорбуючу та обволікаючу дію, зменшуючи вплив ушкоджуючих факторів на слизову оболонку.