Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Мобільна версія
Веб версія

Міф про проектування бань

Баня – не палац, раз-два і побудував. Так думають багато і … помиляються. Навіть не кожна проектна організація зможе розробити грамотний проект банного комплексу, адже зовнішній вигляд, термін і зручність експлуатації залежить від того, наскільки:

  • професійно складена проектна документація;
  • продумано і прораховано обладнання;
  • ретельно сплановано внутрішній устрій;
  • вибрано місце розташування і розроблений зовнішній дизайн.

Особливої уваги потребує приміщення для парення. Перш ніж приступати до його проектування слід визначитися з місткістю: кожен відвідувач повинен мати можливість лежати на полиці. Для прийому галасливих компаній крім місткого парного приміщення, бажана кімната відпочинку і наявність басейну з холодною водою.

Нюансів – безліч, і тільки професійний підхід зможе врахувати всі тонкощі при проектуванні. А це можливо коли з проектантами тісно співпрацюють консультанти, котрі розуміються на функціональні особливості і технологічних вимогах до кожного приміщення.

Фахівці МАкБМ реалізували багато успішних проектів, це звичні цегляні і дерев’яні бані з “дикого” бруса (колоди), оциліндрованих бруса, клеєного бруса, і комбіновані варіанти.

Отже, від того наскільки ретельно продумана послідовність приміщень і їх розмір в прямій мірою залежить:

  • рівень комфортності при відвідуванні бані;
  • дотримання технології проведення банних процедур;
  • оперативність технічного обслуговування комплексу.

В нашу програму «Проектування бань» входить:

1. Супровід робочого проекту БОК

Консультанти Академії надають експертну підтримку, спрямовану на забезпечення відповідності робочого проекту особливостям експлуатаційних вимог БОК; беруть участь в опрацюванні та перевірці відповідності нормам і вимогам експлуатації БОК, а також вимогам галузевих стандартів банного бізнесу на стадіях проектування.

2. Супровід дизайн-проекту БОК

Консультанти приймають експертне участь в розробці і контролі відповідності вимогам і стилю передових корпоративних стандартів галузі.

3. Підбір спеціального обладнання і комплектації комплексу

Наші фахівці підберуть під проектований комплекс необхідний банний інвентар, пічне та інше технологічне обладнання; проконсультують з вибору постачальників з урахуванням ціни і якості обладнання та іншої банної продукції.
Після завершення передпроектного етапу і проектування починається будівництво бані .

Для вас ми розробимо бані таких типів:

  • дерев’яні та цегляні російські бані (основна наша спеціалізація);
  • турецькі бані (хаммам);
  • фінські сауни, японські офуро і інші.
Хочете, передзвонимо Вам за 10 хв?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ