Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Мобільна версія
Веб версія

Освоїти комплексні програми проведення банно-оздоровчих процедур можливо за допомогою проведення майстер-класів. Наші фахівці проводять майстер-класи як на території замовника, так і на території своїх банних комплексів.

Майстер-класи проводяться тільки для банщиків з досвідом роботи. Після проходження майстер-класу видається Сертифікат Міжнародної Академії банного мистецтва, затвердженого зразка.

Керівники банно-оздоровчих комплексів, які дорожать своєю репутацією, завжди прагнуть до поліпшення якості обслуговування, дбають про підвищення професійної майстерності персоналу – завжди будуть попереду на ринку банно-оздоровчих послуг.

Технології оздоровлення та омолодження на основі рецептів і методик російської бані великі за своїм впливом на організм, так як в них застосовуються природні компоненти з різними корисними властивостями. Але баня, як і будь-який лікувальний засіб, виготовлене не за рецептом фахівців може завдати шкоди організму людини.

Розробкою, адаптацією і впровадженням банно-оздоровчих процедур в МАкБМ займається постійно діюча науково-методична рада, до якої входять провідні фіто-терапевти, фізіо-терапевти, фахівці нетрадиційної медицини. Завдяки їх зусиллям були впроваджені багато відомих на сьогоднішній день банні процедури. Це дозволило створити комплексні програми парення, як найбільш ефективну і корисну форму прийому банних процедур. При цьому враховувалися фізичні можливості і потреби сучасної людини.

Основне завдання, яке вдалося вирішити, – це створення універсальної програми перебування в бані відвідувачів з різною фізичною підготовкою. Програми Академії пропоновані до використання складаються з процедур з віником, пілінгу з використанням натуральних компонентів (мед, пиво, сіль, гірчиця, трави і т. д.), Різних форм масажу, розтирань, припарок.

Найменування програм

Основні банні процедури

Характеристики програм

Слов’янське парення (стандарт) Ароматерапія. Фітотерапія. Вінковий масаж. Контрастні процедури. Мильний обмив. Скраби на натуральній основі. Купелі. Масаж. Процедури для зміцнення волосся. Вітамінні аплікації. Універсальна програма парення. Рекомендується до застосування для відвідувачів з середньою фізичною підготовкою і різних вікових категорій.
Сибірське парення (стандарт+) Ароматерапія. Фітотерапія. Ванночки. Вінковий масаж в 4 руки. Контрастні процедури. Мильний обмив. Розтирання березовим “кришивом”. Скраби на натуральній основі. Купелі. Масаж. Процедури для зміцнення волосся. Вітамінні аплікації. Програма інтенсивного парення. Рекомендується до застосування для відвідувачів з поліпшеною фізичною підготовкою, “завзятих” парильників.
Староруське парення Ароматерапія. Фітотерапія. Ванночки. Лляні, трав’яні мішки. Гарячий трав’яний відвар. Парення на лляному полотні з використанням банних інструментів. Контрастні процедури. Мильний обмив. Скраби на натуральній основі. Програма парення для відвідувачів з різною фізичною підготовкою і різних вікових категорій з широким застосуванням різноманітних банних інструментів.
Системи харчування за вимогами МФСП

 

1. Класичне парення
2. Парення від живота
3. Парення за коловою системою
4. Прийоми парення і зони впливу
Майстер-клас розрахований на майстрів банної справи з досвідом роботи. Програма майстер-класу складена для підготовки спортсменів зі спортивного парення і відповідає вимогам Міжнародної Федерації спортивного парення (МФСП)
banshiki

Наші фахівці допоможуть Вашому персоналу освоїти комплексні програми проведення банно-оздоровчих процедур за допомогою проведення майстер-класів.

Предмет \ практичне заняття Назва предмета \ теми \ практичного заняття
теорія Обговорення та пояснення за програмою парення
практика Прийоми парення
практика Призначення і послідовність прийомів парення:
– Безконтактні прийоми;
– Прийоми легкого контакту;
– Контактні прийоми
теорія Основні процедури програми парення “Стандарт”
практика Стандарт обслуговування клієнтів і послідовність проходження банних процедур програми “Стандарт”
теорія Структура технологічного процесу програми “Стандарт”
теорія Програма парення “Стандарт +”
теорія Стандарт обслуговування клієнтів і послідовність проходження банних процедур програми “Стандарт +”
теорія Структура технологічного процесу програми
практика Додаткові процедури:
– Парення з простирадлом в парній;
– Контрастні процедури з використанням льоду;
– Припарки кропив’яним віником в парній;
– Притирання березовим кришивом на лляному полотні;
– Купіль;
– Ванночки для ніг
практика Взаємозамінні додаткові процедури:
– Банний масаж віниками “в 4 руки”;
– Мильно-березовий обмив милом, звареним вручну;
– Скраби “фірмові”;
– Олійно-сольові скраби
теорія Структура технологічного процесу доп. і взаємозамінних процедур
теорія Програма парення “Староруська”
теорія Стандарт обслуговування клієнтів і послідовність проходження банних процедур програми “Староруська”
теорія Структура технологічного процесу програми

Видається Сертифікат Міжнародної
Академії банного мистецтва

Хочете, передзвонимо Вам за 10 хв?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ