Hello-Site.ru. Бесплатный конструктор сайтов.

Мобільна версія
Веб версія

Увага, актуальна Hi-Tech банна новинка!

В період з 15.12.2014 по 20.12.2014 відбулися ділові переговори про співпрацю між Головою Правління Міжнародної Академії банного мистецтваЧерняком Веніаміном Лазаровичем і Масловим Віктором Валентиновичем – розробником і власником торгової марки «ЕКО-баня Маслова». Проведено консультації та демонстрація роботи двох пілотних проектів «ЕКО-баня Маслова» в Україні.

«Екологічний Комплекс Оздоровлення – баня Маслова®» (ЕКО-баня Маслова) – це унікальний SPA-комплекс, що включає в себе переваги всіх банних традицій. Використовуючи знання теплотехніки, свій багатий досвід фізика-експериментатора і будівельника, Маслов Віктор Валентинович винайшов цілющу баню – по типу російської склепінчастої печі. Саме м’який, максимально глибокий і рівномірний з усіх боків режим прогріву від керамічних або кам’яних теплих стін, лежаків і підлоги конструктор вважає головним її достоїнством. Тепло задається будь-яке – як для немовлят, старих і вагітних жінок, так і для загартованих спортсменів-парильників. Баня Маслова® оснащена компактним жарогенератором, який заміняє багатотонну цегляну російську піч, примусовою і керованою системою «залпової» вентиляції, душем і трапом для стоку води. Це дозволяє проводити в ній практично всі лікувально-оздоровчі банні процедури – від теплих сухоповітряних до парових і жарких із застосуванням віників, грязей і скрабів. У Бані Маслова® можна попаритися лежачи на ароматному сіні або зайнятися пілатес, йогою, медитацією. Змінивши режим, баня може стати для вас на вибір: російською парною, сауною, соляною печерою, турецьким хаммамом, римською термою. Для цього досить простим дотиком пальця на екрані дисплея вибрати будь-який з перерахованих режимів, задавши як параметри температури, вологості, так і час (дату) початку і завершення роботи бані.

ЕКО-баня Маслова® створена для тих, для кого турбота про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких – один з найважливіших життєвих пріоритетів. Це нове слово в справі підтримки і відновлення здоров’я з метою продовження активного довголіття.

Таку новинку можна облаштувати як в приватному будинку, квартирі, так і в косметичному салоні або банному комплексі.

Мета зустрічі і проведених переговорів – впровадження на територію України передових банних технологій високого наукового рівня «ЕКО-баня Маслова» і об’єднання напрацювань винахідника з досвідом впровадження передових банних технологій, всебічно популяризуються Міжнародною Академією банного мистецтва та Торговою маркою «Руська баня».

Результат зустрічі: Міжнародна Академія банного мистецтва являетсяофіціальним представником «ЕКО-баня Маслова» на території України.

Міжнародна Академія банного мистецтва є офіційним представником «ЕКО-баня Маслова» на території України

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Хочете, передзвонимо Вам за 10 хв?
КНОПКА
ЗВ'ЯЗКУ